Regulamin konkursu „Dekorowanie czerwonymi serduszkami”

1. Organizatorem konkursu jest Agata Wiklik-Szczeblewska właścicielka bloga „Kolorowe raki”.

2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie spokrewnieni z organizatorką, którzy mają dostęp i możliwość komentowania na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

3. W konkursie przeznaczona jest jedna nagroda – srebrny naszyjnik z kryształkami SWAROVSKI w pięknym kolorze fuchsia od ZABAWNA MEDYCYNA.

4. Rozpoczęcie konkursu następuje w dniu 13.02.2022r. wraz z publikacją wpisu „Dekorowanie czerwonymi serduszkami” na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

5. Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest wstawienie w komentarzu do wpisu, o którym mowa w pkt.4  romantycznego zdjęcia z okresu leczenia. Organizator pozostawia do decyzji uczestników, czy zdjęcie będzie przestawiało osoby, czy tylko aranżację pewnego miejsca (np. przygotowanego na wspólną romantyczną kolację czy randkę), a może jakiś przedmiot/obiekt będący dowodem uczucia (np. tort z miłosną dedykacją), itp. Konkursowe zdjęcie może być opatrzone podpisem, ale nie jest to wymagane. Propozycje wstawione pod innymi wpisami lub dostarczone organizatorowi w inny sposób, nie będą brane pod uwagę w konkursie. Uczestnik może przedstawić kilka swoich propozycji lub tylko jedną – nie będzie to mieć wpływu na werdykt, oceniane będą poszczególne zdjęcia.

6. Uczestnicy mogą zgłosić do konkursu wyłącznie zdjęcia przez siebie wykonane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nadużycie praw autorskich.

7. Zdjęcia zawierające treści obraźliwe, niezgodne z prawem lub ewidentnie nie związane z tematem konkursu będą usuwane przez organizatora i nie będą brane pod uwagę w konkursie. Decyzję o usunięciu komentarza podejmuje organizator konkursu.

8. Zwycięzcę konkursu wybierze organizator. Będą brane pod uwagę: zgodność z tematem, oryginalność, przekaz emocjonalny i artystyczny zdjęcia.  Głosy  w postaci „polubień” lub komentarzy pod zdjęciami konkursowymi mogą być dla organizatora wskazówką w wyborze zwycięzcy, ale nie będą decydujące. 

9. Zakończenie konkursu nastąpi  w dniu 20.02.2022r. o godzinie 22:00. Zgłoszenia zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż w dniu 27.02.2022r.  na fanpagu Kolorowe raki. W ogłoszeniu wyników zostanie podana w poście publicznym nazwa użytkownika, który wygrał konkurs. Tym samym wszystkie osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację tych danych w przypadku zwycięstwa.

11. Organizator zastrzega sobie możliwość zamieszczania informacji związanych z konkursem na wszystkich prowadzonych przez siebie kanałach medialnych (FB, IG, WWW). Uczestnicy konkursu zamieszczając swoje zdjęcia konkursowe wyrażają zgodę na publikację na wszystkich tych kanałach.

12. Po ogłoszeniu wyników organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną ze zwycięzcą konkursu, w celu ustalenia danych do wysłania nagrody.

13. Koszty wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu.