Regulamin konkursu „KLEJENIE ZŁOTEM”

1. Organizatorem konkursu jest Agata Wiklik-Szczeblewska właścicielka bloga „Kolorowe raki”.

2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie spokrewnieni z organizatorką, którzy mają dostęp i możliwość komentowania na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

3. W konkursie przewidziane są trzy nagrody równorzędne (po jednym egzemplarzu książki  dr Moniki Łukasiewicz pt. „Seks bez cycków, czyli seks dobrze zaprojektowany”. W przypadku braku  zgłoszeń konkursowych spełniających warunki niniejszego regulaminu – organizator zastrzega możliwość nie przyznania wszystkich nagród.

4. Rozpoczęcie konkursu następuje w dniu 01.05.2022r. wraz z publikacją wpisu „Klejenie złotem” na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

5. Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest zamieszczenie komentarza  do wpisu, o którym mowa w pkt.4  nawiązującego treścią do tematu zdrowia seksualnego w kontekście leczenia onkologicznego. Propozycje wstawione pod innymi wpisami lub dostarczone organizatorowi w inny sposób, nie będą brane pod uwagę w konkursie. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę komentarzy.

6. Uczestnicy mogą zgłosić do konkursu wyłącznie swoje wypowiedzi. Jeśli będą zawierać cytat, to powinno to zostać wyraźnie oznaczone, a źródło cytatu podane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nadużycie praw autorskich.

7. Komentarze zawierające treści obraźliwe, niezgodne z prawem lub ewidentnie nie związane z tematem konkursu nie będą brane pod uwagę w konkursie i mogą być usunięte przez organizatora. Decyzję o usunięciu komentarza podejmuje organizator konkursu.

8. Zwycięzców konkursu wybierze organizator. Głosy  w postaci „polubień” lub komentarzy pod komentarzami konkursowymi mogą być dla organizatora wskazówką w wyborze zwycięzców, ale nie są decydujące. 

9. Zakończenie konkursu nastąpi  w dniu 09.05.2022r. o godzinie 22:00. Zgłoszenia zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż w dniu 18.05.2022r.  na fanpagu Kolorowe raki. W ogłoszeniu wyników zostaną podane w poście publicznym nazwy użytkowników, którzy wygrali konkurs. Tym samym wszystkie osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację tych danych w przypadku zwycięstwa.

11. Organizator zastrzega sobie możliwość zamieszczania informacji związanych z konkursem na wszystkich prowadzonych przez siebie kanałach medialnych (FB, IG, WWW). Uczestnicy konkursu zamieszczając swoje komentarze konkursowe wyrażają zgodę na publikację na wszystkich tych kanałach.

12. Po ogłoszeniu wyników organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną ze zwycięzcami konkursu, w celu ustalenia danych do wysłania nagród.

13. Koszty wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu.