Regulamin konkursu „KOLOROWE WALIZKI”

1. Organizatorem konkursu jest Agata Wiklik-Szczeblewska właścicielka bloga „Kolorowe raki”.

2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie spokrewnieni z organizatorką, którzy mają dostęp i możliwość komentowania na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

3. W konkursie przewidziane są dwie równorzędne nagrody,  każda z nich składa się z czterech wspaniałych książek ( „Dziad. On silny, my silniejsi”,  „Rakiety. Pięknem w raka”,  „Trojanki. Dziesięć prywatnych rad dla początkujących w chemioterapii potrójnie ujemnego raka piersi”,  „6. piętro to nie teatr. O naszej walce z nowotworem – z czym się zmagaliśmy i jak sobie poradziliśmy”) oraz kremu Pharmaceris ze specjalną ochroną przeciwsłoneczną SPF 100+.

Nagrodzonych zostanie maksymalnie 2 uczestników konkursu. Jeden uczestnik nie może otrzymać więcej niż jedną nagrodę. W przypadku niewielkiej ilości zgłoszeń konkursowych – organizator zastrzega możliwość nie przyznania wszystkich nagród.

4. Rozpoczęcie konkursu następuje w dniu 26.06.2022r. wraz z publikacją wpisu KOLOROWE WALIZKI” na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

5. Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest opisanie w komentarzu do wpisu, o którym mowa w pkt.4  swoich doświadczeń z podróżowaniem w trakcie choroby onkologicznej.  Wpis nie musi zawierać zdjęcia, ale będzie ono mile widziane i może wpłynąć na wybór osób nagrodzonych.  Zgłoszenia konkursowe wstawione pod innymi wpisami, czy udostępnieniami posta konkursowego lub dostarczone organizatorowi w inny sposób, nie będą brane pod uwagę w konkursie.

6. Uczestnicy mogą zgłosić do konkursu wyłącznie opisy i zdjęcia będące ich własnością. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nadużycie praw autorskich.

7. Komentarze zawierające treści obraźliwe, niezgodne z prawem lub ewidentnie nie związane z tematem konkursu będą usuwane przez organizatora i nie będą brane pod uwagę w konkursie. Decyzję o usunięciu komentarza podejmuje organizator konkursu.

8. Zwycięzców konkursu wybierze organizator. Głosy  w postaci „polubień” lub komentarzy pod zdjęciami konkursowymi mogą być dla organizatora wskazówką w wyborze zwycięzców, ale nie są decydujące. 

9. Zakończenie konkursu nastąpi  w dniu 04.07.2022r. o godzinie 22:00. Zgłoszenia zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż w dniu 13.07.2022r.  na fanpagu Kolorowe raki. W ogłoszeniu wyników zostanie podana w poście publicznym nazwa użytkowników, którzy wygrali konkurs. Tym samym wszystkie osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację tych danych w przypadku zwycięstwa.

11. Organizator zastrzega sobie możliwość zamieszczania informacji związanych z konkursem na wszystkich prowadzonych przez siebie kanałach medialnych (FB, IG, WWW). Uczestnicy konkursu zamieszczając swoje wpisy konkursowe wyrażają zgodę na publikację na wszystkich tych kanałach.

12. Po ogłoszeniu wyników organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną ze zwycięzcami konkursu, w celu ustalenia danych do wysłania nagrody.

13. Koszty wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu.