Regulamin konkursu „POTAJEMNE PICIE CZERWONEJ ORANŻADY”

1. Organizatorem konkursu jest Agata Wiklik-Szczeblewska właścicielka bloga „Kolorowe raki”.

2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie spokrewnieni z organizatorką, którzy mają dostęp i możliwość komentowania na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

3. W konkursie przewidziane są trzy równorzędne nagrody,  w których skład wchodzą kosmetyki marki Ingenii (każdy zestaw po 1szt. trzech kosmetyków):
Cleansing oil – hydrofilna oliwka do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu
Active Face Sreum – regenerujące serum z ekstraktem ze śluzu ślimaka Helix Aspersa Muller i peptydami Matrixyl 3000®
Active Face Mask – odżywcza maska do pielęgnacji skóry twarzy z peptydami Matrixyl 3000® i mocznikiem 5%

Nagrodzonych zostanie maksymalnie 3 uczestników konkursu. Jeden uczestnik nie może otrzymać więcej niż jedną nagrodę. W przypadku niewielkiej ilości zgłoszeń konkursowych – organizator zastrzega możliwość nie przyznania wszystkich nagród.

4. Rozpoczęcie konkursu następuje w dniu 22.05.2022r. wraz z publikacją wpisu POTAJEMNE PICIE CZERWONEJ ORANŻADY” na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

5. Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest wstawienie w komentarzu do wpisu, o którym mowa w pkt.4  zdjęcia przedstawiającego ją w roli onko-mamy. Zdjęcie powinno przedstawiać uczestniczkę konkursu w roli pacjentki onkologicznej, będącej równocześnie mamą. Na zdjęciu może, ale nie musi być widoczne dziecko lub dzieci – przy czym w przypadku dzieci niepełnoletnich rekomenduję zasłonięcie twarzy dziecka (np. grafiką), w celu ochrony jego wizerunku. Wiek dziecka nie ma znaczenia, może być ono zarówno w brzuchu u mamy, jak i całkowicie dorosłe.  Konkursowe zdjęcie może być opatrzone podpisem, ale nie jest to wymagane. Propozycje wstawione pod innymi wpisami, czy udostępnieniami posta konkursowego lub dostarczone organizatorowi w inny sposób, nie będą brane pod uwagę w konkursie. W przypadku, gdyby jeden uczestnik zgłosił do konkursu więcej niż jedno zdjęcie, pod uwagę będzie wzięte tylko to, które zostało wstawione jako pierwsze.

6. Uczestnicy mogą zgłosić do konkursu wyłącznie zdjęcia będące ich własnością. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nadużycie praw autorskich.

7. Zdjęcia zawierające treści obraźliwe, niezgodne z prawem lub ewidentnie nie związane z tematem konkursu będą usuwane przez organizatora i nie będą brane pod uwagę w konkursie. Decyzję o usunięciu komentarza podejmuje organizator konkursu.

8. Zwycięzców konkursu wybierze organizator. Głosy  w postaci „polubień” lub komentarzy pod zdjęciami konkursowymi mogą być dla organizatora wskazówką w wyborze zwycięzców, ale nie są decydujące. 

9. Zakończenie konkursu nastąpi  w dniu 30.05.2022r. o godzinie 22:00. Zgłoszenia zamieszczone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż w dniu 08.06.2022r.  na fanpagu Kolorowe raki. W ogłoszeniu wyników zostanie podana w poście publicznym nazwa użytkowników, którzy wygrali konkurs. Tym samym wszystkie osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację tych danych w przypadku zwycięstwa.

11. Organizator zastrzega sobie możliwość zamieszczania informacji związanych z konkursem na wszystkich prowadzonych przez siebie kanałach medialnych (FB, IG, WWW). Uczestnicy konkursu zamieszczając swoje zdjęcia konkursowe wyrażają zgodę na publikację na wszystkich tych kanałach.

12. Po ogłoszeniu wyników organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną ze zwycięzcami konkursu, w celu ustalenia danych do wysłania nagrody.

13. Koszty wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu.