Regulamin konkursu „RÓŻOWE ZADANIE”

1. Organizatorem konkursu jest Agata Wiklik-Szczeblewska właścicielka bloga „Kolorowe raki”.

2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie spokrewnieni z organizatorką, którzy mają dostęp i możliwość komentowania na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

3. W konkursie przewidziana jest jedna nagroda – wyróżnienie, w skład której wchodzą:

kosmetyki firmy Pharmaceris :
🎁 łagodząco-regenerujący krem do twarzy i ciała – PHARMACERIS X (świetny również po radioterapii!),
🎁 specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów pobudzający odrastanie włosów i ich zagęszczenie – PHARMACERIS H (idealny na czas, kiedy włosy nie bardzo chcą odrastać po chemioterapii lub innym leczeniu),
🎁 krem specjalna ochrona spf 100+ do twarzy i ciała – PHARMACERIS A (jakże ważne jest zabezpieczenie skóry osłabionej radio-, ale i chemioterapią przed słońcem!)

oraz
🎁 książka Joanny Górskiej i Roberta Szulca pt. „Dziad. On silny, my silniejsi.”

– „Dziad. On silny, my silniejsi” Joanny Górskiej i Roberta Szulca,

4. Rozpoczęcie konkursu następuje w dniu 10.10.2021r. wraz z publikacją wpisu „RÓŻOWE ZADANIE” na stronie https://www.facebook.com/koloroweraki.

5. Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest wstawienie komentarza do wpisu „RÓŻOWE ZADANIE” na stronie wymienionej w pkt.4, spełniającego następujące wymogi:

  • wymienienie 10 kobiet znanych osobiście autorowi komentarza (nie jest konieczne oznaczenie wymienianych osób, ale jest to mile widziane; nie jest wymagane podawanie imienia i nazwiska osoby – dopuszczalne jest stosowanie pseudonimów, opisów, stopnia pokrewieństwa czy znajomości, samych imion, itd.)
  • przypomnienie tym kobietom o profilaktyce raka piersi – tj. comiesięcznym samobadaniu i regularnych badaniach usg lub mammografii
  • uargumentowanie zaproszenia do w.w. działań profilaktycznych w dowolny sposób, przy użyciu maksymalnie 50 wyrazów (możliwe dowolne formy przekazu słownego, nie naruszające niczyjego dobra, zgodne z prawem i normami obyczajowymi)

PRZYKŁAD KOMENTARZA KONKURSOWEGO:

@Maria Kowalska, @Koleżanka1, moja Siostro, pani Moniko z kursu jogi, @BeataB, Mamo, @AnkaKsięgowa, sąsiadko Bożenko, @AlicjaNowak, moja najlepsza przyjaciółko Asiuprzypominam Wam o konieczności comiesięcznego badania piersi i wykonywania regularnie badania USG lub mammografii! Przypominam Wam o tym, ponieważ jesteście dla mnie szalenie ważne i nie chciałabym, żebyście wpadły w poważne kłopoty. Wiem, że często myślicie o wszystkich wokół, a zapominacie o sobie. Proszę, nie zapominajcie!

Ograniczenie do 50 wyrazów dotyczy wyłącznie argumentacji zaproszenia, czyli części oznaczonej w przykładzie na czerwono.

6. Każdy uczestnik konkursu może wziąć udział w konkursie jeden raz, wstawiając jeden komentarz. Propozycje wstawione pod innymi wpisami lub dostarczone organizatorowi w inny sposób, nie będą brane pod uwagę w konkursie.

7. Komentarze zawierające treści obraźliwe, niezgodne z prawem lub ewidentnie nie związane z tematem konkursu będą usuwane przez organizatora i nie będą brane pod uwagę w konkursie. Decyzję o usunięciu komentarza podejmuje organizator konkursu.

8. W konkursie zostanie przyznane jedno wyróżnienie dla autora jednego komentarza. Otrzyma on nagrodę, o której mowa w pkt.5. Wyróżniony zostanie komentarz, który spełni wszystkie wymogi konkursu i będzie zawierał najciekawsze, najbardziej przekonujące, najbardziej intrygujące, najzabawniejsze, najbardziej przejmujące, najlogiczniejsze, najbardziej wzruszające UZASADNIENIE zaproszenia do badań profilaktycznych. Decyzję o wyborze komentarza i przyznaniu wyróżnienia należy do organizatora konkursu.

9. Zakończenie konkursu nastąpi  w dniu 31.10.2021r. o godzinie 20:00.

10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż w dniu 07.11.2021r.  na fanpagu Kolorowe raki. W ogłoszeniu wyników zostanie podana w poście publicznym nazwa użytkownika, który otrzymał wyróżnienie w konkursie. Tym samym wszystkie osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację tych danych w przypadku wyróżnienia.

11. Po ogłoszeniu wyników organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną z osobą wyróżnioną, w celu ustalenia danych do wysyłki nagrody

14. Koszty wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu.