CZARNA MAMBA ⚫️💃

Tydzień temu miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Latino „Afirmacja kobiecości po leczeniu onkologicznym” zorganizowanych przez Fundacja onkologiczna La vie La vie wraz z Prof dr hab n med Agnieszka Kołacińska-Wow , we współpracy z Kulczyk Foundation oraz PTChO – Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej.

Warsztaty prowadziła Iwona Pavlović, która, choć zwykła ubierać się na czarno, jest kobietą pełną kolorów! 💙💛❤🧡💜

Oprócz tego, że podzieliła się ze wszystkimi uczestniczkami (które w tym miejscu serdecznie pozdrawiam! 👋) swoją wiedzą taneczną, to przede wszystkim swoim czasem, sercem, wrażliwością i humorem. 🥰

🔔 Powiedziała coś niezwykle ważnego i mam nadzieję, że nie pogniewa się, jeśli podzielę się z Wami jej przesłaniem:

Otóż, zwróciła uwagę na to, żeby nie czekać na dobry rozwój wydarzeń, ⏰ by nie myśleć o zdrowiu jako marzeniu na bliżej nieokreśloną przyszłość, 🤔 by nie skupiać się na tym, że CHCIAŁOBY się pokonać raka czy jakiekolwiek inne przeciwności losu – tylko by BYĆ NA TO GOTOWYM.

Tu i teraz❗️

Myślę, że to świetny punkt zaczepiania w naszych troskach. 👍

Przecież, jeśli w tej chwili powiecie sobie, że jesteście gotowi na to, by zdrowieć, to organizm potraktuje to jako sprawę do załatwienia. Łatwiej będzie mu się zmobilizować, jeśli to przestanie być odległym celem czy marzeniem, lecz sprawą bieżącą.

Pomyślcie też o tym, ile razy słyszeliście o tym, że pozytywne myślenie przyciąga sukcesy, pieniądze, dobrych ludzi, itd. 🧐

Niech od dziś przyciąga też zdrowie!

Serdecznie Wam i sobie tego życzę!
Jestem na to gotowa. A Wy❓