W KOLORZE ŁOSOSIOWYM 🐠🧡

Litery alfabetu greckiego robią ostatnio zawrotną karierę. Sława raczej niechlubna, bo związana z kolejnymi odmianami koronawirusa. 🙈 Ale ja nie o tym. 🙅‍♀️

Ja dziś będę adwokatem greckiego alfabetu i zajmę się promocją literki OMEGA. A ściśle rzecz ujmując OMEGA-3. 💪

🧐 Czy dostarczacie sobie odpowiednie dawki tych kwasów? Czy wiecie, w jakich produktach w ogóle można je znaleźć?
Ano na przykład tu:
🟠 tłuste rybki (tytułowy łosoś, ale także śledź, makrela czy sardynki),
🟠 orzechy włoskie,
🟠 awokado,
🟠 olej rzepakowy, lniany, czy wytłaczany z wyżej wymienionych orzechów włoskich.

Same pyszne rzeczy!

A oprócz tego, że pyszne, to niesłychanie zdrowe i wskazane szczególnie dla pacjentów onkologicznych. ℹ️ Powodują zmniejszenie stanu zapalnego w organizmie, wpływają na poprawę apetytu chorego i sprawiają, że można przejść przez leczenie bardziej komfortowo, mniej odczuwając uboczne skutki leczenia.

👉 Namawiam Was na rozmowę z lekarzem onkologiem na temat nienasyconych kwasów omega-3 w diecie. 👨‍⚕️ Zapytajcie, jakie jest ich znaczenie w Waszym konkretnym wypadku. Dowiedzcie się, czy ich ilość dostarczana w samej diecie jest wystarczająca, czy może powinniście włączyć suplementację lub żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

(Odnośnie jakiejkolwiek suplementacji będę Was ZAWSZE odsyłać do lekarza prowadzącego, bo uważam, że lepiej zapytać o coś, co nawet wydaje się niewinną formą wspomagania niż sobie zaszkodzić.)

👉 Dodatkowo możecie zasięgnąć porady onkodietetyka – tutaj dostęp do bezpłatnych form pomocy w tym zakresie: https://onkobaza.pl/products-category/pomoc/bezplatne-wsparcie-onkodietetyczne/ .

Ja, oprócz tego, że staram się dostarczać duże ilość kwasów omega-3 w diecie, dostałam pozwolenie na dodatkowe wspomaganie. Może dostaniecie i Wy?

👉 Zerknijcie wówczas do odpowiedniej kategorii w ONKOBAZIE ( https://onkobaza.pl/products-category/produkty-i-uslugi/onkodietetyka/zywienie/ ) może tam znajdziecie produkty odpowiednie dla siebie?


Dajcie znać pod postem, w jakich produktach (i z jedzenia i ewentualnej suplementacji) dostarczacie sobie kwasów omega-3:

https://www.facebook.com/104684551603772/posts/200960511976175/