POMARAŃCZOWY ZESZYT 📙

Ostatnio znalazłam stary pomarańczowy zeszyt w kwiatki.
Dostałam go na pierwszych w moim życiu warsztatach dla pacjentów onkologicznych.
Jest pełen zapisków o wdzięczności. 🥰

 

Bo nauka wdzięczności dla samej siebie była na początku dla mnie trudna. 🙆‍♀️ Wymagała wyrobienia sobie pewnego schematu myślenia i pokierowania we właściwą stronę uwagi. I te zapiski bardzo mi pomogły. 👌

 
🥰 Jestem sobie wdzięczna, że zrobiłam zdrowy obiad…
🥰 Jestem sobie wdzięczna za zrobienie przysiadów…
🥰 Jestem sobie wdzięczna, że umiałam poprosić o pomoc…
🥰 Jestem sobie wdzięczna, że zatrzymałam się w lesie…
🥰 Jestem sobie wdzięczna, że pozwoliłam sobie odpocząć…
 
Proste? To spróbujcie! 😈
 
A dziś?
Dziś chciałam powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczna Wam!
 
Finał aukcji WOŚP ze spotkaniem ze mną przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem tak bardzo szczęśliwa, że zechcieliście w ten sposób wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w licytacji, ale i tym, którzy udostępniali tę informację, pomagali uśmiechem, łapką w górę i dobrym słowem! 👏
 
Ta aukcja jest już zakończona. 🙅‍♀️
Ale nie spoczywamy na laurach! 💪
 
Tym razem na allegro na profilu „koloroweraki” znajdziecie licytację dla WOŚP wspaniałego zestawu kosmetyków Microbiome Pro Care.
 
Tu przesyłam moc uścisków dla Bielenda Professional ❤️ i naszej Kolorowej Ekspertki Anety Szpak-Koryckiej, ❤️ która prowadzi Onkoprzyjazny Gabinet Kosmetyczny „Zakątek Urody” – wielkie serducho za przekazanie kosmetyków na licytację.
 
Zajrzyjcie tam proszę, bo nie dość, że cel szczytny (w tym roku okulistyka dziecięca 🤓), to jeszcze możliwość zdobycia zestawów kosmetyków, które są rekomendowane między innymi dla skóry osłabionej podczas LECZENIA ONKOLOGICZNEGO.